Czy pamiętacie te kultowe tytuły gier?


Gra Lineage II

Gra Assasin Creed

Gra Gothic III

Lineage II:

Jedna z najpopularniejszych gier sieciowych, na początku swojej przygody z lineage 2 tworzymy postać. Mamy do wyboru kilka ras: Mroczne Elfy, Elfy, Ludzie, Krasnoludy, Orkowie, a także czy chcemy być warriorem lub magiem. Po stworzeniu postaci pojawiamy się w świecie pełnym niespodzianek i przygód. Doświadczenie zdobywamy poprzez zabijanie tzw. mobów, z których czasami wyskakują przedmioty lub adena za którą możemy kupić: broń, zbroje, scrole itp. Atutem gry jest możliwość rozgrywki player vs player dzięki temu gra staje się ciekawsza. Wraz z zabijaniem potworów rośnie nam doświadczenie i umiejętności dzięki temu, że wskakujemy na wyższe lvl mamy możliwość wykupienia sobie poszczególnych skillów, które wykorzystujemy później w walce z potworami lub innymi graczami. W grze można utworzyć klan lub przyłączyć się do już istniejącego, niektóre klany posiadają fortece lub zamki. Poziom klanu możemy zwiększyć gdy wykonamy odpowiednie questy im klan ma większy poziom tym więcej możliwości. Aby zdobyć starożytne bronie które mają większą moc niż te kupione w sklepie w mieście udajemy się na tzw. Raid bossy. Aby pokonać takiego kolosa trzeba udać się w parę osób najlepiej z klanu, w którym się znajdujemy. Po zabiciu RB wylatują z niego skarby na zabicie musimy poświęci dużo więcej czasu niż na zwykłego potwora.

gry na konsole playstation4

Assasin Creed:

Gra na świecie po raz pierwszy ukazała się ósmego kwietnia 2008 roku, a w Polsce 10 dni później. Producentem gry jest Ubisoft. Podobna jest do słynnej gry Prince of Persia ponieważ została stworzona przez tych samych ludzi. W tej grze producenci postarali się aby wszystkie elementy skradania i cichego zabijania wrogów sprawiły, że poczujemy się jak prawdziwi zabójcy. Gra akcji, toczy się w latach wypraw krzyżowych prowadzonych przez R. Lwie Serce. Grę rozpoczynamy jako cichy skrytobójca, który powierzone mu zadania wykonuje sumiennie, ponieważ nie przejmuje się kogo ma pozbawić życia, ponieważ liczy się tylko dobra zapłata za wykonaną robotę. Hitman i Thief przypominają trochu Assasina tak samo otrzymujemy zlecenie wykonujemy je, a po zakończonej robocie i zlikwidowaniu celu w taki sposób by nikt nas nie podejrzewał otrzymujemy wynagrodzenie. Starcia z wrogami są bardzo dobrze dopracowane mamy do dyspozycji wiele ciekawych ruchów podczas walki z przeciwnikami i broni. Poruszanie się naszym bohaterem nie jest zbyt trudne. Autorzy zadbali także o to, by nie używać nie wiadomo jakich kombinacji przycisków i, aby scena śmierci była za każdym razem inna i ciekawsza. Dzięki trójwymiarowemu silnikowi graficznemu gra chodzi płynnie, a efekty specjalne są bardzo dobre przykładem jest wygląd głównego bohatera. Gra ma przeciętne wymagania sprzętowe min. 2.6 GHz procesor, 1GB ram, około 8 GB wolnego miejsca i kartę graficzną 256 MB.

Gothic III:

Gra, która cieszy się szerokim zainteresowaniem w Polsce tak samo jak jej wcześniejsze odsłony. Jest jedną z najpopularniejszych gier fabularnych, Ci którzy grali w jej wcześniejsze wersje do tej pory wspominają swoje wrażenia z gry. Przeznaczona jest na wiele godzin zabawy. Akcja rozgrywa się na głównym kontynencie – Myrtany. Razem ze swoimi przyjaciółmi musisz ocalić ziemie od orków, którzy zajęli już znaczne tereny i zniewolili ludzi. Los tej krainy leży w twoich rękach możesz opowiedzieć się po stronie rebeliantów lub orków zależy to jedynie od ciebie po której stronie konfliktu staniesz. Grafika w grze jest na bardzo wysokim poziomie co sprawia ,że świat staje się bardziej realistyczny. Zastosowano nowy rozbudowany styl walki nie tak jak w poprzednich częściach. Można walczyć nawet dwoma mieczami na raz, co w poprzednich wersjach nie było możliwe. Gracz sam decyduje w jakim czasie przejdzie grę. Jest mnóstwo zadań głównych i pobocznych. To Ty wybierasz jak chcesz rozwinąć swoją postać. W świecie gothic znajduje się około pięćdziesięciu różnych potworów i zwierząt, a także wielu przyjaciół i wrogów. W grze istnieje żyjące według własnych reguł środowisko, które reaguje na decyzje i ruchy gracza.

Dzisiaj są bardzo popularne różne gry przeglądarkowe, jak np. moviestarplanet. Wymiar rozgrywki bardzo się przez to zmienił.

Jeśli interesują Cie te klasyczne tytuły gier, a szukasz rozrywki na konsole to polecam zajrzeć na stronę z tanimi grami, na której znajdziesz te i wiele innych tytułów na PS3, PS4, Xbox, czy Nintendo.